Home
Du er her: Forside >
Tilfeldig bekjentskap
© Richard Dybdahl © Linda Widente © Holger Lockertsen
Tilfeldig akvarium
Månedens akvarium
Akvaforum p� Facebook

Oppdrettsoversikt 2015

Se resultat fra andre år: 2005  |  2006  |  2007  |  2008  |  2009  |  2010  |  2011  |  2012  |  2013  |  2014  |  2015  |  2016  |  2017  | 

Oppdrettsoversikt 2015:
NB! Dette er ikke en konkurranse, men en oversikt over hvem som har fått oppdrett på fisk eller dyr i 2015.

1) Benny R-J (Poecilia Scandinavia) 22 oppdrett
2) Frank Sørensen (Jæren Akvarieklubb) 22 oppdrett
3) Rita A (Valdres Akvarieklubb) 21 oppdrett
4) Roy Fredrik Pedersen (Risør Akvarieklubb) 20 oppdrett
5) Esben Solfjell (Tromsø Akvarieklubb) 19 oppdrett
6) Eivind Baardseth (Hamar & Omegn Akvarieklubb) 18 oppdrett
7) Steven Jansen (Haugaland Akvarieklubb) 17 oppdrett
8) Richard Dybdahl (Jæren Akvarieklubb) 17 oppdrett
9) MagnusTT (Arendal og omegn Akvarieklubb) 16 oppdrett
10) Lloyd Andre Omdal (Jæren Akvarieklubb) 14 oppdrett
11) Lars Jamne (Bergen Akvarieklubb) 12 oppdrett
12) Veronica Lillevik (Bodø Akvarieklubb) 12 oppdrett
13) Sissimor (Trondheim Akvarieklubb) 11 oppdrett
14) Tor Eivind Østby 10 oppdrett
15) bencat (Larvik Akvarieklubb) 10 oppdrett
16) wollf (Bergen Akvarieklubb) 10 oppdrett
17) CNC Blondi 9 oppdrett
18) LOFFA (Bergen Akvarieklubb) 8 oppdrett
19) akvafreak (Haugaland Akvarieklubb) 8 oppdrett
20) Magnus Rene Hanssen 8 oppdrett
21) Odd Gunnar Moe 8 oppdrett
22) Truls Warhuus 8 oppdrett
23) Gyrd Tolfsen (Fredrikstad Akvarieklubb) 8 oppdrett
24) Knut Sømme 8 oppdrett
25) TorillB (Nordmøre & Romsdal Akvarieklubb) 7 oppdrett
26) Kjell Tellefsen (Haugaland Akvarieklubb) 7 oppdrett
27) Marita Ekdahl (Moss Akvarieklubb) 7 oppdrett
28) Black_Flys (Trondheim Akvarieklubb) 6 oppdrett
29) Viggo Gausvik (Haugaland Akvarieklubb) 6 oppdrett
30) Buskiz (Oslo Akvarieklubb) 6 oppdrett
31) FiskeLars (Bergen Akvarieklubb) 6 oppdrett
32) Infauske 5 oppdrett
33) Trond V 5 oppdrett
34) Sondre Sørpoll 5 oppdrett
35) Lise Johansen 5 oppdrett
36) Anita 5 oppdrett
37) Ciklide (Nordmøre & Romsdal Akvarieklubb) 4 oppdrett
38) Fiskeglad (Bergen Akvarieklubb) 4 oppdrett
39) purdnan (Arendal og omegn Akvarieklubb) 4 oppdrett
40) sviske 4 oppdrett
41) Jasmin Manov 4 oppdrett
42) Henning Stange (Jæren Akvarieklubb) 4 oppdrett
43) Alvdal 4 oppdrett
44) Ellen Kristin Kjos 4 oppdrett
45) Christel 3 oppdrett
46) Håvard Th (Valdres Akvarieklubb) 3 oppdrett
47) Bjørn Tore Rotabakk 3 oppdrett
48) Ellen S 3 oppdrett
49) Dykkerklokke 3 oppdrett
50) Tor Egil Maurseth (Bergen Akvarieklubb) 3 oppdrett
51) livhaukas (Haugaland Akvarieklubb) 3 oppdrett
52) Hydrocynus- 3 oppdrett
53) Kuledrøm 3 oppdrett
54) RobinL 3 oppdrett
55) Joakim Nilsen 3 oppdrett
56) Fiskebingen (Arendal og omegn Akvarieklubb) 3 oppdrett
57) ciklide87 3 oppdrett
58) Lycan 3 oppdrett
59) audifriik 3 oppdrett
60) Mazter 3 oppdrett
61) HansM 3 oppdrett
62) Arne Helge Johansen (Kristiansand Akvarieklubb) 3 oppdrett
63) Hannesu (Valdres Akvarieklubb) 3 oppdrett
64) Åse Britt Larsen Ullebust 3 oppdrett
65) Karl Peter Michael 3 oppdrett
66) Pål sine fisker (Poecilia Scandinavia) 3 oppdrett
67) Striker1980 3 oppdrett
68) Gretheleo 3 oppdrett
69) bogno 2 oppdrett
70) Ellen Rødahl 2 oppdrett
71) Bente3 2 oppdrett
72) Runehadding (Indre Østfold Akvarieklubb) 2 oppdrett
73) Tvillingmamma80 2 oppdrett
74) troll 2 oppdrett
75) Per Sigve Larsen (Haugaland Akvarieklubb) 2 oppdrett
76) sonic 2 oppdrett
77) Ivan Syversen (Fredrikstad Akvarieklubb) 2 oppdrett
78) Tante Astrid (Nordmøre & Romsdal Akvarieklubb) 2 oppdrett
79) Chris-Juventus (Oslo Akvarieklubb) 2 oppdrett
80) roger sjølyst (Jæren Akvarieklubb) 2 oppdrett
81) Flp 2 oppdrett
82) Vannlilje 2 oppdrett
83) Svein Lund (Haugaland Akvarieklubb) 2 oppdrett
84) Eddie 2 oppdrett
85) Riddarjento (Ringerike Akvarieklubb) 2 oppdrett
86) Kjetil Gulløy 2 oppdrett
87) Andreas L. Hansen 2 oppdrett
88) Marius Moen 2 oppdrett
89) Ronny Mathisen 2 oppdrett
90) Liis83 (Nordmøre & Romsdal Akvarieklubb) 2 oppdrett
91) BillySetzer 2 oppdrett
92) HildeNico 2 oppdrett
93) Fanny Kindsbekken (Nordmøre & Romsdal Akvarieklubb) 2 oppdrett
94) Pandapus 2 oppdrett
95) KjettaRaketta 2 oppdrett
96) Trine Gundersen 1 oppdrett
97) Jannie Hansen 1 oppdrett
98) HildeS 1 oppdrett
99) Woiia 1 oppdrett
100) Anette Melbye (Lillestrøm og Omegn Akvarieklubb) 1 oppdrett
101) Emiliemg 1 oppdrett
102) Marcus Johansen 1 oppdrett
103) Morten Rogstad 1 oppdrett
104) LineL 1 oppdrett
105) Fredrik Skadberg 1 oppdrett
106) AndreEilertsen 1 oppdrett
107) Rachel-- (Trondheim Akvarieklubb) 1 oppdrett
108) Line Marlen Nilsen 1 oppdrett
109) Mart3 1 oppdrett
110) DiscusLea 1 oppdrett
111) BiKa Furulund 1 oppdrett
112) Hydrocynus Goliath (Bergen Akvarieklubb) 1 oppdrett
113) Aop 1 oppdrett
114) Loxic16 1 oppdrett
115) Lennart Haaland 1 oppdrett
116) Stein76 1 oppdrett
117) Mortiz 1 oppdrett
118) Steinar S 1 oppdrett
119) Landkrabber 1 oppdrett
120) Lord-Robin 1 oppdrett
121) Livsforvalteren 1 oppdrett
122) MarieMalawi 1 oppdrett
123) Miss Moarte (Oslo Akvarieklubb) 1 oppdrett
124) Blaff 1 oppdrett
125) Plankton 1 oppdrett
126) Børge Johannessen 1 oppdrett
127) Fubb 1 oppdrett
128) Feijk 1 oppdrett
129) Vikingur 1 oppdrett
130) TK 1 oppdrett
131) Oslotina 1 oppdrett
132) Jarle F (Oslo Akvarieklubb) 1 oppdrett
133) Thesaura 1 oppdrett
134) Dan a 1 oppdrett
135) idilove 1 oppdrett
136) Arne Stensletten 1 oppdrett
137) Tandis 1 oppdrett
138) malla100 1 oppdrett
139) Lachris (Oslo Akvarieklubb) 1 oppdrett
140) Limaghost (Nordiska Ciklidsällskapet) 1 oppdrett
141) Truls O. Bjørhei (Lillestrøm og Omegn Akvarieklubb) 1 oppdrett
142) Odd Meyer Løgevik 1 oppdrett
143) Hege Spjelkavik (Valdres Akvarieklubb) 1 oppdrett
144) Cafebreak 1 oppdrett
145) bow4me (Oslo Akvarieklubb) 1 oppdrett