Støtter ikke dettte forumet photobucket?

Har startet min egen persjonlige akvarietråd her inne , men ingen av bildene jeg legger ut vises. Er dette det eneste forumet omtrent i hele verden som ikke støtter img coden til photobucket?????????????????
http://akvaforum.no/forum.cfm?forum_id=1053&thread_id=73308&message_id=629088#629088
jeg har brukt photobucket linker i min tråd i flere år og det funker fint o.o
Oki.
Synes også jeg brukte photobucket i min gamle persjonlige tråd, men i min nye, så funker det pluttselig ikke...

Prøver å lime inn en IMG code her, får å se om det kun er i min tråd de ikke funker..

http://s240.photobucket.com/user/Predator_1977/media/DSC_0005-18_zpsa18e4178.jpg.html][External Image]
du har en url code inni der som ikke skal være der. trykk på rediger eller siter så ser du den.
Oki , men hvorfor kommer den? Jeg trykker get links (på bildet) og kopierer den nederste linken (IMG code) og limer den direkte inn i posten jeg skriver..
img koden til photobucket er helt rar. bedre å kopiere direkte linken og legge den inn i boksen som kommer opp når du trykker på bildeboksen når du skriver melding. eller rett og slett slette url biten av hotlinken til photobucket som jeg har gjort her.

[External Image]
[ URL=http://smg.photobucket.com/user/ladonia/media/aquaria4/20130413_212359_zps75b51887.jpg.html][ IMG]http://img.photobucket.com/albums/v720/ladonia/aquaria4/20130413_212359_zps75b51887.jpg[ /IMG][ /URL]

dette er det som kommer av automatisk kopiering av img link fra photobucket. som du ser, url delen ødelegger alt. fjern den og det funker.
som du ser her i dette vedlegget, kommer url delen automatisk. hvorfor photobucket har forandret denne funksjonen vet jeg ikke
Takker for hjelpen Sanne
Skal huske og slette URL heretter. Håper evt en moderator kan gå inn i tråden min å slette URL , da jeg ikke får det til lengere.. .
Vet ikke hvorfor den URL linken i IMG koden plutselig dukker opp, men du kan lett fjerne den selv sånn at du slipper å ta den bort for hvert bilde.
Gå inn på User settings - Albums - huke av Link back to albums - Save
Kopier "direct link" og så trykker du på dette [External Image] ikonet på forumet og limer inn linken der.
Tilfeldig bekjentskap
© Haakon Haagensen
Reklame for plussmedlemskap