Storauksjon - Moss Akvarieklubb 19 november 2006

Storauksjon 2006

Den 19. November braker det løs i gjen med Moss Akvarieklubb sin storauksjon - østfolds største akvariebegivenhet.

Sted: Verket skole, gymsalen
Start: 12:00
Innlevering av objekter fra 9:30 - 11:30.
Objekter som kommer etter 11:30 vil bli samlet opp og tatt til slutt. Sjansen for en god pris blir dermed mindre.

Vi inviterer alle, uavhengig om man er medlem i en klubb, eller ikke, til å komme og selge/kjøpe objekter til hygggelige priser. Det er gratis adgang og det er gratis å kjøpe. Moss kvarieklubb tar 20% av salgssummen. resten går til selger. Dahls Dyrerike er vår hovedsponsor.

I år har vi valgt å legge ut en objektliste på vår hjemmeside www.mossak.org. Her vil du også finne en veibeskrivelse. Skilter vil bli satt opp.

På auksjonen vil akvariefisk, planter, bøker og utstyr gå under hammeren. Reptiler og andre dyr som ikke er lovlige her i Norge, har ikke nor på auksjonen å gjøre. Auksjonariuser blir Thor og Ole fra Dahls Dyrerike og Jan-Rune Røed fra saltvannsforum.

Det blir kiosk med utsalg av pølser, vafler, kaker, kaffe og drikke. Det blir loddsalg og Dahls Dyrerike vil holde stand inne i lokalet. Her vil det bli solgt akvarieutstyr. Det blir et eget barnerom i år også. Her vil en voksen være tilstede hele tiden.

Vi håper så mange som mulig setter av denne dagen og tar turen til Verket skole!

Mvh
Styret i Moss akvarieklubb
Tilfeldig bekjentskap
© Johnny Jensen
Reklame for plussmedlemskap