Oligancistrus 030

Heisann!
Har vært så heldig å få tak 1 eks av denne arten. Jeg finner veldig lite info om den på diverse forum. Den skal visstnok være ganske sky, men jeg ser den ganske så ofte i karet. Er det noen som har info om denne arten?
Den er utrolig flott, og jeg ønsker å lære mer om behov,fòr(annet en at de er omnivore) trivsel, etc)

På forhånd; takk
tender
Heisann! Har vært så heldig å få tak 1 eks av [URLBLOCK1] arten. Jeg finner veldig lite info om den på diverse forum. Den skal visstnok være ganske sky, men jeg ser den ganske så ofte i karet. Er det noen som har info om denne arten? Den er utrolig flott, og jeg ønsker å lære mer om behov,fòr(annet en at de er omnivore) trivsel, etc) På forhånd; takk :)



Navnet antyder at dette er en ancistrus type? Ville regne med at det er samme "oppsettet" på den som vanlig ancistrus? Aner ikke, men ville anta det

Mvh Leif
Ja, det er selvsagt en L-malle Men mitt eksemplar oppfører seg ikke helt "etter boka" og jeg vil gjerne lære mer om denne spesifike arten og evnt høre om andres erfaringer
Tilfeldig bekjentskap
© OME
Reklame for plussmedlemskap